Rozvody vody, plynu, odpadů, ale také plynovodní přípojky, opravy kotlů a mnohé jiné vám zajistí Nesydgas, s.r.o.

Ať už žijeme ve městě nebo na vesnici, máme malý rodinný domek, žijeme v bytě nebo máme společnost, všichni potřebujeme k životu a fungování vodu, plyn nebo třeba odvádění odpadů. Ať už potřebujete téměř cokoli z těchto odvětví včetně inženýrských sítí, obrátit se s důvěrou můžete na společnost Nesydgas, s.r.o. z Kladna – Dubí.

Co vše můžete u Nesydgas s.r.o. poptávat?

Společnost se zaměřuje především na realizaci STL, NTL přípojek a STL, NTL plynovodů. Na našem trhu působí také jako technický partner RWE, a to již několik let. Má bohaté zkušenosti s výstavbou inženýrských sítí, především plynovodů a vodovodů. Firma je technickým partnerem a smluvním zhotovitelem RWE a členem ASPP.

Obrátit se zde můžete i s žádostí o montáž domovních plynovodů (OPZ), rozvodů pitné vody a odpadů, výměnu stoupaček veškerých rozvodů, rozvody ústředního topení.

Můžete počítat s tím, že vám společnost poskytne poradenství při realizaci.

Potřebujete nový kotel, ale nevíte, pro který se rozhodnout? I to můžete společně probrat a rozhodnout se pro ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Nesydgas s.r.o. dodává a montuje kotle kvalitních značek, a to Geminox, Protherm, Viadrus a Buderus. U všech nabízených kotlů zajišťují zprovoznění a záruční i pozáruční servis po celou dobu životnosti zařízení. Možnost uzavření servisní smlouvy do 24 hodin.

Vyřešte vše na jednom místě

Na stejných webových stránkách najdete i společnost Nedvěd – voda – plyn – topení, která vám zajistí opravy, servis a revize plynových zařízení.

Stejně tak zde najdete společnost SÝKORA, která provádí domovní rozvody vody, plynu a odpadů, servis baterií ORAS včetně záručních a pozáručních oprav těchto baterií.

Více informací najdete na webových stránkách nesydgas.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram