Porovnání Anonine VPN vs Seed4Me VPN: Kterou z nich vybrat?

Kterou z těchto VPN vybrat: Anonine VPN, nebo si předplatit Seed4me VPN? Vlastnosti obou VPN jsme vzájemně porovnali, součet rozdaných bodů je 5,8/10 : 6,6/10.

Naměřená rychlost Anonine proti Seed4.Me, která z nich je vyšší?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o Anonine VPN a Seed4me VPN.

Průměr měření downloadu u první z testovaných dosáhl hodnoty 42 Mb/s, druhá VPN dosáhla průměrné hodnoty 48 Mb/s. Anonine se ukázala být o 6 Mb/s pomalejší oproti Seed4me VPN.

Upload Anonine test naměřil 8 Mb/s. Seed4.Me jsme v průměru naměřili 33 Mb/s, kvůli tomu je o 25 Mb/s rychlejší.

Třetí parametr (rychlost odezvy) byl u první testované VPN 55 ms. Čas odezvy u Seed4.Me VPN laboratoř naměřila 11 ms. U odezvy je to naopak, čím nižší hodnota, tím lépe, takže Anonine VPN je o 44 ms horší.

Bodový součet recenze Anonine VPN proti Seed4.Me VPN je zatím 3 /10 – 4/10.

Umí Anonine VPN streamování Netflixu?

Rychlost stahování je pro odblokování Netflixu důležitá, Anonine VPN tuto dovednost dokáže. K odblokování většinou postačí spustit VPN a vybrat zemi, Seed4.me VPN cizojazyčný Netflix odblokovat nemá.

Díky VPN lze odblokovat také youtubová videa, která jsou v Česku skrytá, přičemž Seed4.me VPN takovou schopnost má. Porovnávaná VPNka funkci obejití ochrany YouTube videí zvládá.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a blokování reklam. Pro představu Anonine má ochranu DNS a Seed4me VPN kupříkladu nenabízí white-listing.

U funkcí VPN je tak skóre 7 /10 x 5/10.

Jak obstojí Anonine v počtu serverů a zemí?

Nedostatečná nabídka serverů může způsobit nízkou rychlost, Anonine VPN má 150 serverů, v aplikaci Seed4me VPN je uvedeno také 150 serverů. První z porovnávaných VPN tak nabízí stejný počet .

VPN doporučujeme vybírat také podle počtu zemí, který u Seed4.Me VPN během psaní článku byl 28. Druhá srovnávaná VPN nabízí 32, o 4 víc. V tomto porovnání tak vítězí .

Sledujte také počet současně připojitelných zařízení, jichž Anonine VPN zvládá 5. Seed4.Me v jeden moment připojí neomezeně zařízení. Kompletní přehled parametrů si přečtěte v článku nejlepší VPN.

Které platformy podporuje Anonine a jaké zvládá Seed4.Me VPN?

Podporované systémy patří mezi nejdůležitější parametry, Anonine VPN zvládá Android a zvládá přístroje na systému iOS. Druhá VPN Seed4me VPN operační systém iPhone iOS zvládá, přístroje s OS Android umí pokrýt.

Za zmínku stojí také informace o sídle VPN, neboť tamní legislativou se řídí případné sdílení informací o uživatelích s policií. Anonine formálně vznikla na Seychelách. Provozovatel druhé VPN má kořeny v USA.

Rozhraní Anonine VPN není k mání v českém překladu, Seed4me VPN česky taky neumí.

V hodnocení podporovaných platforem dosáhla Anonine VPN skóre 9/10, Seed4.Me VPN si nese hodnocení 9/10.

Cena v akci Anonine : Seed4Me

Seed4Me VPN můžete mít za 74 Kč měsíčně, druhou z VPN můžete pořídit za 98 Kč měsíčně. Hodnocení obou VPN za poměr cena/funkce je 2/10 pro první, respektive 5 /10 pro druhou VPN.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram