Plastové desky a tyče: Vysoce kvalitní produkty pro různé využití

PVC, PE a PP desky a tyče najdou využití v různých oblastech, ať už jde o průmysl, obchod, či třeba reklamu. Vybírejte ze široké nabídky a neváhejte využít flexibilních úprav, které nabídnou produkty přesně pro vaše potřeby.

Plastové desky

Pokud sháníte kvalitní plastové desky, je třeba obrátit se na spolehlivého výrobce plastových desek. Tím je společnost Mepla s.r.o. V nabídce najdete desky a tyče v uživatelské kvalitě, společnost nabízí kompletní program plastových polotovarů. Vybírat můžete z desek o tloušťce od 1 do 120 milimetrů, v extrudované a lisované kvalitě a v různých barvách a rozměrech.

Výroba plastů

Výroba plastových desek je na vysoké úrovni, receptury zohledňují změny zákonných předpisů a vždy odpovídají aktuálnímu vývoji. Vybrané suroviny a permanentní proces monitorování zaručují vysokou bezpečnost produktů. Výroba plastů zohledňuje předpisy RoHS a REACH, receptury obsahují výhradně stabilizační aditiva. Naopak v nich nenajdete těžké kovy, silikon, změkčovadla, halogeny, či bisfenol A. Vývoj plastových polotovarů je neustále inovován na základě dlouholetých zkušeností.

Výrobce plastů

Společnost Mepla s.r.o. je špičkový výrobce plastů, kromě vysoké kvality produktů a spolehlivého servisu jistě oceníte také schopnost rychle a flexibilně reagovat na zvláštní požadavky. Můžete se tak spolehnout, že získáte produkty přesně dle vašich potřeb. Z plastových polotovarů lze navíc vyrobit individuální hotové díly dle vašich údajů. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožní výrobu dílů menších i větších formátů, s vysokou precizností a současně vysokou jakostí povrchu.

Díky širokému sortimentu najdete to pravé. Výhodou je krátká dodací lhůta produktů, využít můžete také odborné poradenství, pokud si při výběru nevíte rady.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram