Formáty řezacího laseru na kov

Široká a bohatá nabídka výrobce řezacích laserů GWEIKE přináší řešení pro všechny Vaše potřeby průmyslového dělení kovových plechů a trubek či profilů. Právě různé velikosti pracovní plochy řezacích laserů a všechny dostupné výkony laserového zdroje Vám dávají možnosti výběru provedení CNC laseru bez kompromisů. K tomu připočítejte ještě možnost volitelné výbavy a dostanete opravdu individuální laser na kov dle přání.

Nové řezací lasery jsou vyráběny od velikosti pracovní plochy 600×600 mm do 12000×2500 mm. Tyto rozměry platí pro formáty na řezání plechů. Pro trubkové lasery jsou maxima v 9000 mm délky a 350 mm průměru 3D kovů. Nabídku CNC laserů určovala jejich poptávka. Nejprodávanější verze laserových strojů jsou stály ty nejklasičtější pro malý či střední formát pechů. Laserový CNC router může být v provedení otevřené pracovní plochy či s krytem pro maximální bezpečnost proti zachycení do pohyblivých částí stroje či ochranou před odraženým laserovým paprskem. Operátor je zodpovědný za bezpečné pracoviště řezacího laseru na kov. Všechny důležité informace jsou obsaženy v návodu a v normách k používání této technologie.

Po výběru správného formátu pro Vás je důležité určení vhodného výkonu laserového zdroje. Právě výkon udává společně s velikostí pracovní plochy CNC laseru možnosti, které Vám stroj přináší. Výkon určuje v první řadě maximum v tloušťce materiálu, který laser ještě zvládne dělit. Výkon se uvádí ve W případně v kW. Běžné výkon řezacího laseru se v dnešních dnech pohybují v jednotkách kW. Laserové řezačky dokážou dělit i 60 mm konstrukční oceli ve formátu plechů. Jedná se o velmi přesnou a kvalitní pálicí mašinu, která výrazně překonává plazmový řezací stroj. Domluvte si prohlídku laseru na kov a nechte si předvést zkušební vzorky.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram