Elektro revize: Nezbytné kontroly elektrospotřebičů

Veškerá zařízení, která využívají elektrický proud, žádají pravidelné revize. Jednou z kategorií jsou právě elektrospotřebiče. Ty se vyskytují na mnoha různých pracovištích a revize jsou účinným způsobem, jak předejít úrazům elektrickým proudem.

Elektro revize

Elektro revize spotřebičů jsou naprostou nezbytností, slouží zejména pro bezpečnost a ochranu zdraví zaměstnanců. Pravidelné kontroly prověří chod elektrospotřebiče a snižuje se tak riziko ohrožení zdraví při práci. Lhůta pro periodické revize se liší dle typu spotřebiče. Standardně se jedná o 12–24 měsíců u spotřebičů používaných při administrativní činnosti a ve veřejně přístupných prostorách. Pokud jde o spotřebiče v průmyslu a řemeslu ve vnitřních prostorách, pak se lhůta krátí na 6–24 měsíců, ve vnějším prostředí pak 3–6 měsíců. Obraťte se na odborníky, kteří se postarají o různé revize v řádném termínu.

Revize elektro

Revize elektro mají jasný postup. Každý elektrospotřebič je označen identifikačním číslem a je pro něj založena revizní karta. Následuje proměření a naměřené hodnoty jsou zapsány do revizních karet. Při revizi je prověřen chod a správná funkčnost elektrospotřebiče. Jakmile je revize hotová, dostanete celkovou zprávu o všech revidovaných elektrospotřebičích.

Elektro revize Praha

Jestliže sháníte profesionály, kteří se postarají o elektro revize, Praha je sídlem Pražské Revizní. Díky bohatým zkušenostem se můžete spolehnout na kvalitní služby, spolehlivost a vstřícný přístup. I přesto, že je firma pražská, působí po celé České republice. Nezáleží tak na tom, odkud jste. Služby této firmy může využít každý. Samozřejmostí jsou navíc drobné opravy. Pokud jde o větší závadu, získáte doporučení, zda se vyplatí oprava, či bude lepší investovat do nového spotřebiče.

Pražská Revizní nabízí různé revize elektra, ať už jde o spotřebiče, rozvody, či zařízení vysokého napětí.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram